Ilustracja dla CMF23H-683900 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CMF23H-683900
Numer produktu DigiKey
237-CMF23H-683900-ND
Producent
Numer produktu producenta
CMF23H-683900
Opis
CMC 68MH 900MA 2LN THROUGH HOLE
Szczegółowy opis
68 mH @ 10 kHz 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Otwór przelotowy 900mA DCR 1,21Ohm
Modele EDA/CAD
CMF23H-683900 Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
1,21Ohm
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250V
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Rozmiar / wymiar
1,043" x 0,976" (26,50mm x 24,80mm) (dł. x szer.)
Wysokość (maks.)
0,551" (14,00mm)
Indukcyjność przy częstotliwości
68 mH @ 10 kHz
Obudowa / skrzynia
Poziome, 4 wtyki PC
Prąd znamionowy (maks.)
900mA