CMF23H-473111-B
Numer produktu DigiKey
237-2283-ND
Producent
Numer produktu producenta
CMF23H-473111-B
Opis
CMC 47MH 1.1A 2LN TH
Szczegółowy opis
47 mH @ 10 kHz 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Otwór przelotowy 1,1A DCR 884mOhm
Modele EDA/CAD
CMF23H-473111-B Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
1,1A
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
884mOhm
Seria
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
300V
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Rozmiar / wymiar
1,043" x 0,976" (26,50mm x 24,80mm) (dł. x szer.)
Wysokość (maks.)
0,551" (14,00mm)
Indukcyjność przy częstotliwości
47 mH @ 10 kHz