CMF23H-103231-B
Numer produktu DigiKey
237-2278-ND
Producent
Numer produktu producenta
CMF23H-103231-B
Opis
CMC 10MH 2.3A 2LN TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 mH @ 10 kHz 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Otwór przelotowy 2,3A DCR 210mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CMF23H-103231-B Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
2,3A
Producent
Triad Magnetics
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
210mOhm
Seria
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
300V
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ filtra
Linia zasilająca
Rozmiar / wymiar
1,043" x 0,976" (26,50mm x 24,80mm) (dł. x szer.)
Liczba linii
2
Wysokość (maks.)
0,551" (14,00mm)
Indukcyjność przy częstotliwości
10 mH @ 10 kHz