CMF16-683600-B
Numer produktu DigiKey
237-2276-ND
Producent
Numer produktu producenta
CMF16-683600-B
Opis
CMC 68MH 600MA 2LN TH
Szczegółowy opis
68 mH @ 10 kHz 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Otwór przelotowy 600mA DCR 2,17Ohm
Modele EDA/CAD
CMF16-683600-B Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
600mA
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
2,17Ohm
Seria
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
300V
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Rozmiar / wymiar
0,965" x 0,571" (24,50mm x 14,50mm) (dł. x szer.)
Wysokość (maks.)
0,531" (13,50mm)
Indukcyjność przy częstotliwości
68 mH @ 10 kHz