CMF16-273900-B
Numer produktu DigiKey
237-2273-ND
Producent
Numer produktu producenta
CMF16-273900-B
Opis
CMC 27MH 900MA 2LN TH
Szczegółowy opis
27 mH @ 10 kHz 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Otwór przelotowy 900mA DCR 850mOhm
Modele EDA/CAD
CMF16-273900-B Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
900mA
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
850mOhm
Seria
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
300V
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Rozmiar / wymiar
0,965" x 0,571" (24,50mm x 14,50mm) (dł. x szer.)
Wysokość (maks.)
0,531" (13,50mm)
Indukcyjność przy częstotliwości
27 mH @ 10 kHz