CMF16-153131-B
Numer produktu DigiKey
237-2272-ND
Producent
Numer produktu producenta
CMF16-153131-B
Opis
CMC 15MH 1.3A 2LN TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 mH @ 10 kHz 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Otwór przelotowy 1,3A DCR 470mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CMF16-153131-B Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
1,3A
Producent
Triad Magnetics
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
470mOhm
Seria
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
300V
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ filtra
Linia zasilająca
Rozmiar / wymiar
0,965" x 0,571" (24,50mm x 14,50mm) (dł. x szer.)
Liczba linii
2
Wysokość (maks.)
0,531" (13,50mm)
Indukcyjność przy częstotliwości
15 mH @ 10 kHz