CMF16-104450-B
Numer produktu DigiKey
237-2271-ND
Producent
Numer produktu producenta
CMF16-104450-B
Opis
CMC 100MH 450MA 2LN TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 mH @ 10 kHz 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Otwór przelotowy 450mA DCR 3,22Ohm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CMF16-104450-B Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
450mA
Producent
Triad Magnetics
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
3,22Ohm
Seria
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
300V
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ filtra
Linia zasilająca
Rozmiar / wymiar
0,965" x 0,571" (24,50mm x 14,50mm) (dł. x szer.)
Liczba linii
2
Wysokość (maks.)
0,531" (13,50mm)
Indukcyjność przy częstotliwości
100 mH @ 10 kHz