L6R12-120V1 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Tri-Mag, LLC
W magazynie: 0
Odpowiednik parametryczny
Tri-Mag, LLC
W magazynie: 1 173
Arkusz danych
DComponents
W magazynie: 113
Arkusz danych
DComponents
W magazynie: 4
TT Electronics/Power Partners Inc.
W magazynie: 138
W magazynie: 137
Bel Power Solutions
W magazynie: 144
Bel Power Solutions
W magazynie: 58
W magazynie: 39
Ilustracja dla L6R12-120V1 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
L6R12-120V1
Numer produktu DigiKey
2103-L6R12-120V1-ND
Producent
Numer produktu producenta
L6R12-120V1
Opis
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 12W
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12V 12 W AC/DC Zewnętrzny Montaż ścienny (klasa II) Adapter Stałe ostrze Wejście
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
100mW
Producent
Polaryzacja
Środek dodatni
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Zbiorcze
Sprawność
Poziom VI
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Region wykorzystania
Ameryka Północna
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,1mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 9,5mm
Forma
Montaż ścienny (klasa II)
Długość sznura
59" (1,50m)
Typ wejścia
Stałe ostrze
Złącze wejściowe
NEMA 1-15P
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
2,32" x 1,61" x 1,28" (58,9mm x 40,9mm x 32,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
12V
Agencja zatwierdzająca
cUL, cULus, FCC, UL
Prąd - wyjściowy (maks.)
1A
Numer standardowy
Moc (W)
12 W