TSR 1.5-24120E
Numer produktu DigiKey
1951-TSR1.5-24120E-ND
Producent
Numer produktu producenta
TSR 1.5-24120E
Opis
1.5 AMP POL CONVERTER, INDUSTRIA
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł nieizolowany PoL Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 12V 1A 15V - 36V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TSR 1.5-24120E Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
1A
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Funkcje
Wyjście nastawne
Opakowanie
Taca
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Sprawność
0.97
Typ
Moduł nieizolowany PoL
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Moduł 3-SIP
Napięcie - wejściowe (min.)
15V
Rozmiar / wymiar
0,39" x 0,25" x 0,59" (10,0mm x 6,5mm x 14,9mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V