TPP 450-136B-M
Numer produktu DigiKey
1951-TPP450-136B-M-ND
Producent
Numer produktu producenta
TPP 450-136B-M
Opis
AC/DC CONVERTER 36V 450W
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 36V 85 - 264V~, 120 - 370V= Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TPP 450-136B-M Modele
Kategoria
Zastosowania
ITE (handel), medycyna
Prod.
Napięcie - izolacji
4 kV
Seria
Sprawność
93%
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-40°C - 80°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Funkcje
Wyjście nastawne, PFC, wyjście czuwania, zdalne włączanie/wyłączanie, wejście uniwersalne
Typ
Obudowane
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
5,83" x 3,15" x 1,60" (148,1mm x 80,0mm x 40,6mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~, 120 - 370V=
Agencja zatwierdzająca
CB, CE, cURus
Napięcie - wyjściowe 1
36V
Numer standardowy
60601-1; 62368-1
Prąd - wyjściowy 1
12.5 A