TPP 150-128A-J
Numer produktu DigiKey
1951-2845-ND
Producent
Numer produktu producenta
TPP 150-128A-J
Opis
AC/DC CONVERTER 28V 150W
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 28V 85 - 264V~, 120 - 370V= Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TPP 150-128A-J Modele
Kategoria
Zastosowania
ITE (handel), medycyna
Prod.
Napięcie - izolacji
4 kV
Seria
Sprawność
92%
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-25°C - 80°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Funkcje
Wyjście nastawne, PFC, wejście uniwersalne
Typ
Otwarta rama
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
4,00" x 2,00" x 1,16" (101,6mm x 50,8mm x 29,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~, 120 - 370V=
Agencja zatwierdzająca
CB, CE, cURus
Napięcie - wyjściowe 1
28V
Minimalne wymagane obciążenie
Brak
Prąd - wyjściowy 1
5.36 A