TPP 100-136A-J
Numer produktu DigiKey
1951-2840-ND
Producent
Numer produktu producenta
TPP 100-136A-J
Opis
AC/DC CONVERTER 36V 100W
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 36V 85 - 264V~, 120 - 370V= Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TPP 100-136A-J Modele
Kategoria
Zastosowania
ITE (handel), medycyna
Prod.
Napięcie - izolacji
4 kV
Seria
Sprawność
91%
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-25°C - 85°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Funkcje
Wyjście nastawne, wejście uniwersalne
Typ
Otwarta rama
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
3,00" x 2,00" x 1,16" (76,2mm x 50,8mm x 29,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~, 120 - 370V=
Agencja zatwierdzająca
CB, CE, cURus
Napięcie - wyjściowe 1
36V
Minimalne wymagane obciążenie
Brak
Prąd - wyjściowy 1
2.78 A