TPI 65-124A-JP
Numer produktu DigiKey
1951-TPI65-124A-JP-ND
Producent
Numer produktu producenta
TPI 65-124A-JP
Opis
AC/DC CONVERTER 24V 65W
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 24V 85 - 264V~, 120 - 370V= Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TPI 65-124A-JP Modele
Kategoria
Zastosowania
ITE (handel)
Prod.
Napięcie - izolacji
3 kV
Seria
Sprawność
94%
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Funkcje
Wejście uniwersalne
Typ
Otwarta rama
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
3,00" x 2,00" x 0,94" (76,2mm x 50,8mm x 23,9mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~, 120 - 370V=
Numer standardowy
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Minimalne wymagane obciążenie
Brak
Prąd - wyjściowy 1
2.71 A