TMR 10-4813WIR
Numer produktu DigiKey
1951-TMR10-4813WIR-ND
Producent
Numer produktu producenta
TMR 10-4813WIR
Opis
10W DC/DC CONVERTER ISOLATED, RE
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 15V 670mA 18V - 75V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TMR 10-4813WIR Modele
Kategoria
Napięcie - izolacji
3 kV
Prod.
Zastosowania
ITE (handel), kolejnictwo
Seria
Funkcje
Zdalne wł./wył.
Opakowanie
Rurka
Temperatura robocza
-40°C - 75°C
Status części
Aktywny
Sprawność
0.89
Typ
Moduł izolowany
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Moduł 8-SIP, 6 odpr.
Napięcie - wejściowe (min.)
18V
Rozmiar / wymiar
0,87" x 0,38" x 0,47" (22,0mm x 9,6mm x 12,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
75V
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SIP
Napięcie - wyjściowe 1
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny niski
Prąd - wyjściowy (maks.)
670mA
Agencja zatwierdzająca
CB, cURus
Moc (W)
10 W