THR 20-2411WI
Numer produktu DigiKey
1951-THR20-2411WI-ND
Producent
Numer produktu producenta
THR 20-2411WI
Opis
20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 5V 4A 9V - 36V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
THR 20-2411WI Modele
Kategoria
Moc (W)
20 W
Prod.
Napięcie - izolacji
3 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Rurka
Funkcje
Wyjście nastawne, zdalne włączanie/wyłączanie
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 80°C (z odciążaniem)
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
0.87
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (min.)
9V
Obudowa / skrzynia
Moduł 6-DIP
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Rozmiar / wymiar
2,00" x 1,00" x 0,43" (50,8mm x 25,4mm x 11,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Agencja zatwierdzająca
CB, cURus
Prąd - wyjściowy (maks.)
4A