THN 30-2413WIR
Numer produktu DigiKey
1951-THN30-2413WIR-ND
Producent
Numer produktu producenta
THN 30-2413WIR
Opis
33 WATT DC/DC CONVERTER, RAILWAY
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 15V 2A 9V - 36V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
THN 30-2413WIR Modele
Kategoria
Moc (W)
30 W
Prod.
Napięcie - izolacji
3 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel), kolejnictwo
Opakowanie
Rurka
Funkcje
Wyjście nastawne, zdalne włączanie/wyłączanie
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
0.89
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (min.)
9V
Obudowa / skrzynia
Moduł 6-DIP
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Rozmiar / wymiar
1,00" x 1,00" x 0,39" (25,4mm x 25,4mm x 9,9mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Agencja zatwierdzająca
CB, cURus
Prąd - wyjściowy (maks.)
2A