THN 20-4822WI jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
XP Power
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Recom Power
W magazynie: 13
Arkusz danych
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 2 Wyjście 12V -12V 833mA, 833mA 18V - 75V Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
THN 20-4822WI
Numer produktu DigiKey
THN20-4822WI-ND
Producent
Numer produktu producenta
THN 20-4822WI
Opis
DC DC CONVERTER +/-12V 20W
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
THN 20-4822WI Modele
Kategoria
Moc (W)
20 W
Prod.
Napięcie - izolacji
1.5 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Rurka
Funkcje
Zdalne wł./wył., OVP, SCP
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 75°C (z odciążaniem)
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
0.89
Liczba wyjść
2
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (min.)
18V
Obudowa / skrzynia
Moduł 6-DIP
Napięcie - wejściowe (maks.)
75V
Rozmiar / wymiar
1,00" x 1,00" x 0,39" (25,4mm x 25,4mm x 9,9mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Agencja zatwierdzająca
CB, cURus
Napięcie - wyjściowe 2
-12V
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy (maks.)
833mA, 833mA