THN 15-4822WIR
Numer produktu DigiKey
THN15-4822WIR-ND
Producent
Numer produktu producenta
THN 15-4822WIR
Opis
DC DC CONVERTER +/-12V 15W
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 2 Wyjście 12V -12V 625mA, 625mA 18V - 75V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
THN 15-4822WIR Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
625mA, 625mA
Prod.
Moc (W)
15 W
Seria
Napięcie - izolacji
3 kV
Opakowanie
Rurka
Zastosowania
ITE (handel), kolejnictwo
Status części
Aktywny
Funkcje
Zdalne wł./wył., OVP, SCP, UVLO
Typ
Moduł izolowany
Temperatura robocza
-40°C - 90°C (z odciążaniem)
Liczba wyjść
2
Sprawność
90%
Napięcie - wejściowe (min.)
18V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
75V
Obudowa / skrzynia
Moduł 6-DIP
Napięcie - wyjściowe 1
Rozmiar / wymiar
1,00" x 1,00" x 0,39" (25,4mm x 25,4mm x 9,9mm) (dł. x szer. x wys.)