THN 15-4813WIR
Numer produktu DigiKey
THN15-4813WIR-ND
Producent
Numer produktu producenta
THN 15-4813WIR
Opis
DC DC CONVERTER 15V 15W
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 15V 1A 18V - 75V Wejście
Modele EDA/CAD
THN 15-4813WIR Modele
Kategoria
Moc (W)
15 W
Prod.
Napięcie - izolacji
3 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel), kolejnictwo
Funkcje
Zdalne wł./wył., OVP, SCP, UVLO
Temperatura robocza
-40°C - 90°C (z odciążaniem)
Sprawność
0.89
Napięcie - wejściowe (min.)
18V
Obudowa / skrzynia
Moduł 6-DIP
Napięcie - wejściowe (maks.)
75V
Rozmiar / wymiar
1,00" x 1,00" x 0,39" (25,4mm x 25,4mm x 9,9mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy (maks.)
1A