THN 10-7213UIR
Numer produktu DigiKey
1951-THN10-7213UIR-ND
Producent
Numer produktu producenta
THN 10-7213UIR
Opis
12:1 INPUT 10W DC/DC CONVERTER
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 15V 670mA 14V - 160V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
THN 10-7213UIR Modele
Kategoria
Moc (W)
10 W
Prod.
Napięcie - izolacji
3 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel), kolejnictwo
Opakowanie
Rurka
Funkcje
Wyjście nastawne, zdalne włączanie/wyłączanie
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
0.89
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (min.)
14V
Obudowa / skrzynia
Moduł 7-DIP
Napięcie - wejściowe (maks.)
160V
Rozmiar / wymiar
1,00" x 1,00" x 0,39" (25,4mm x 25,4mm x 9,9mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Agencja zatwierdzająca
CB, cURus
Prąd - wyjściowy (maks.)
670mA