THM 30-2415WI
Numer produktu DigiKey
THM30-2415WI-ND
Producent
Numer produktu producenta
THM 30-2415WI
Opis
DC DC CONVERTER 24V 30W
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 24V 1,25A 9V - 36V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
THM 30-2415WI Modele
Kategoria
Moc (W)
30 W
Prod.
Napięcie - izolacji
5 kV
Seria
Zastosowania
Medyczne
Opakowanie
Rurka
Funkcje
OTP, OVP, SCP
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 80°C (z odciążaniem)
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
0.89
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (min.)
9V
Obudowa / skrzynia
Moduł 5-DIP
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Rozmiar / wymiar
2,00" x 1,00" x 0,40" (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy (maks.)
1,25A