THL 15-2411WI
Numer produktu DigiKey
1951-3321-ND
Producent
Numer produktu producenta
THL 15-2411WI
Opis
DC DC CONVERTER 5V 15W
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 5V 3A 9V - 36V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
THL 15-2411WI Modele
Kategoria
Moc (W)
15 W
Prod.
Napięcie - izolacji
1.8 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Rurka
Funkcje
Zdalne wł./wył., OCP, OVP, SCP
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 70°C
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
0.88
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (min.)
9V
Obudowa / skrzynia
Moduł 6-DIP
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Rozmiar / wymiar
1,00" x 1,00" x 0,40" (25,4mm x 25,4mm x 10,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Agencja zatwierdzająca
CB
Prąd - wyjściowy (maks.)
3A