TEQ 40-7211WIR
Numer produktu DigiKey
1951-1140-ND
Producent
Numer produktu producenta
TEQ 40-7211WIR
Opis
DC/DC CONVERTER 5V 40W
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 5V 8A 160V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TEQ 40-7211WIR Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
8A
Producent
Traco Power
Moc (W)
40W
Seria
Napięcie - izolacji
3 kV
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
0.88
Typ
Obudowane
Temperatura robocza
-40°C - 92°C (z odciążaniem)
Napięcie - wejściowe (min.)
43V
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wejściowe (maks.)
160V
Rozmiar / wymiar
4,06" x 2,25" x 1,03" (103,1mm x 57,2mm x 26,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Liczba wyjść
1
Bazowy numer produktu
Napięcie - wyjściowe 1
5V