TEQ 40-2413WIR
Numer produktu DigiKey
1951-1135-ND
Producent
Numer produktu producenta
TEQ 40-2413WIR
Opis
DC/DC CONVERTER 15V 40W
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 15V 2,67A 36V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TEQ 40-2413WIR Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
2,67A
Producent
Traco Power
Moc (W)
40W
Seria
Napięcie - izolacji
1.6 kV
Opakowanie
Skrzynka
Zastosowania
ITE (handel), kolejnictwo
Status części
Aktywny
Sprawność
91%
Typ
Obudowane
Temperatura robocza
-40°C - 92°C (z odciążaniem)
Napięcie - wejściowe (min.)
9,5V
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Rozmiar / wymiar
4,06" x 2,25" x 1,03" (103,1mm x 57,2mm x 26,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Liczba wyjść
1
Bazowy numer produktu
Napięcie - wyjściowe 1
15V