TEQ 300-7212WIR
Numer produktu DigiKey
TEQ300-7212WIR-ND
Producent
Numer produktu producenta
TEQ 300-7212WIR
Opis
DC/DC CONVERTER 12V 300W
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 12V 25A 160V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TEQ 300-7212WIR Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
25A
Producent
Traco Power
Moc (W)
300W
Seria
Napięcie - izolacji
3 kV
Opakowanie
Skrzynka
Zastosowania
Przemysł, ITE (handel), kolejnictwo
Status części
Aktywny
Sprawność
0.89
Typ
Obudowane
Temperatura robocza
-40°C - 80°C
Napięcie - wejściowe (min.)
43V
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wejściowe (maks.)
160V
Rozmiar / wymiar
6,00" x 4,00" x 1,52" (152,4mm x 101,6mm x 38,6mm) (dł. x szer. x wys.)
Liczba wyjść
1
Agencja zatwierdzająca
CB, CE, cULus, cURus
Napięcie - wyjściowe 1
12V