TEQ 20-2411WIR
Numer produktu DigiKey
1951-2749-ND
Producent
Numer produktu producenta
TEQ 20-2411WIR
Opis
DC/DC CONVERTER 5V 20W
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 5V 4A 36V Wejście
Modele EDA/CAD
TEQ 20-2411WIR Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
4A
Producent
Traco Power
Moc (W)
20W
Seria
Napięcie - izolacji
2.25 kV
Opakowanie
Skrzynka
Zastosowania
ITE (handel), kolejnictwo
Typ
Obudowane
Temperatura robocza
-40°C - 93°C (z odciążaniem)
Napięcie - wejściowe (min.)
9V
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Rozmiar / wymiar
4,06" x 2,25" x 1,03" (103,1mm x 57,2mm x 26,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Liczba wyjść
1
Bazowy numer produktu
Napięcie - wyjściowe 1
5V