TEP 150-7213UIR
Numer produktu DigiKey
1951-TEP150-7213UIR-ND
Producent
Numer produktu producenta
TEP 150-7213UIR
Opis
150W HALF-BRICK DC/DC CONVERTER
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 15V 10A 14V - 160V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TEP 150-7213UIR Modele
Kategoria
Napięcie - izolacji
3 kV
Prod.
Zastosowania
ITE (handel), kolejnictwo
Seria
Funkcje
Wyjście nastawne, zdalne włączanie/wyłączanie, zdalny pomiar
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Status części
Aktywny
Sprawność
92%
Typ
Moduł izolowany
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Half Brick
Napięcie - wejściowe (min.)
14V
Rozmiar / wymiar
2,40" x 2,28" x 0,51" (61,0mm x 57,9mm x 13,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
160V
Obudowa dostawcy urządzenia
Half Brick
Napięcie - wyjściowe 1
Agencja zatwierdzająca
CB, cURus
Prąd - wyjściowy (maks.)
10A
Numer standardowy
Moc (W)
151 W