TEP 100-7215UIR
Numer produktu DigiKey
1951-TEP100-7215UIR-ND
Producent
Numer produktu producenta
TEP 100-7215UIR
Opis
DC DC CONVERTER 24V 100W
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 24V 4,2A 14V - 160V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TEP 100-7215UIR Modele
Kategoria
Napięcie - izolacji
3 kV
Prod.
Zastosowania
ITE (handel), kolejnictwo
Seria
Funkcje
Wyjście nastawne, zdalne włączanie/wyłączanie
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Status części
Aktywny
Sprawność
0.88
Typ
Moduł izolowany
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Quarter Brick
Napięcie - wejściowe (min.)
14V
Rozmiar / wymiar
2,28" x 1,45" x 0,50" (57,9mm x 36,8mm x 12,7mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
160V
Obudowa dostawcy urządzenia
Quarter Brick
Napięcie - wyjściowe 1
Agencja zatwierdzająca
CB, cURus
Prąd - wyjściowy (maks.)
4,2A
Numer standardowy
Moc (W)
100 W