TEN 60-2411WIR nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Recom Power
W magazynie: 15
Arkusz danych
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 5V 12A 9V - 36V Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Traco Power TEN 60WIR DC-DC Converter
TEL 12 WI - Ultra small 12 Watt DC-DC Converters
TEN 60-2411WIR
Numer produktu DigiKey
1951-TEN60-2411WIR-ND
Producent
Numer produktu producenta
TEN 60-2411WIR
Opis
DC DC CONVERTER 5V 60W
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TEN 60-2411WIR Modele
Kategoria
Moc (W)
60 W
Prod.
Napięcie - izolacji
3 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel), kolejnictwo
Opakowanie
Skrzynka
Funkcje
Wyjście nastawne, zdalne włączanie/wyłączanie
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (z odciążaniem)
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
91%
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (min.)
9V
Obudowa / skrzynia
Moduł 8-DIP
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Rozmiar / wymiar
2,00" x 1,60" x 1,00" (50,8mm x 40,7mm x 25,4mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy (maks.)
12A