TEN 50-4815WI
Numer produktu DigiKey
1951-1573-ND
Producent
Numer produktu producenta
TEN 50-4815WI
Opis
DC DC CONVERTER 24V 50W
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 24V 2,08A 18V - 75V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TEN 50-4815WI Modele
Kategoria
Moc (W)
50 W
Prod.
Napięcie - izolacji
1.5 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Rurka
Funkcje
Zdalne wł./wył., OCP, OTP, SCP
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 80°C (z odciążaniem)
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
91%
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (min.)
18V
Obudowa / skrzynia
Moduł 6-DIP
Napięcie - wejściowe (maks.)
75V
Rozmiar / wymiar
2,00" x 1,00" x 0,43" (50,8mm x 25,4mm x 11,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Obudowa dostawcy urządzenia
Moduł
Prąd - wyjściowy (maks.)
2,08A