TEN 40-7222UIR
Numer produktu DigiKey
1951-TEN40-7222UIR-ND
Producent
Numer produktu producenta
TEN 40-7222UIR
Opis
12:1 INPUT 40W DC/DC CONVERTER
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 2 Wyjście 12V -12V 1,67A, 1,67A 14V - 160V Wejście
Kategoria
Moc (W)
40 W
Prod.
Napięcie - izolacji
3 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel), kolejnictwo
Opakowanie
Rurka
Funkcje
Wyjście nastawne, zdalne włączanie/wyłączanie
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 90°C
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
90%
Liczba wyjść
2
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (min.)
14V
Obudowa / skrzynia
Moduł 7-DIP
Napięcie - wejściowe (maks.)
160V
Rozmiar / wymiar
2,00" x 1,00" x 0,40" (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Agencja zatwierdzająca
CB, cURus
Napięcie - wyjściowe 2
-12V
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy (maks.)
1,67A, 1,67A