TEN 40-7215UIR
Numer produktu DigiKey
1951-TEN40-7215UIR-ND
Producent
Numer produktu producenta
TEN 40-7215UIR
Opis
12:1 INPUT 40W DC/DC CONVERTER
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 24V 1,67A 14V - 160V Wejście
Kategoria
Moc (W)
40 W
Prod.
Napięcie - izolacji
3 kV
Opakowanie
Rurka
Funkcje
Wyjście nastawne, zdalne włączanie/wyłączanie
Temperatura robocza
-40°C - 90°C
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
90%
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (min.)
14V
Obudowa / skrzynia
Moduł 7-DIP, 6 odpr.
Napięcie - wejściowe (maks.)
160V
Rozmiar / wymiar
2,00" x 1,00" x 0,40" (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Agencja zatwierdzająca
CB, cURus
Prąd - wyjściowy (maks.)
1,67A