TEN 30-7222UIR
Numer produktu DigiKey
1951-TEN30-7222UIR-ND
Producent
Numer produktu producenta
TEN 30-7222UIR
Opis
12:1 INPUT 30W DC/DC CONVERTER
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 2 Wyjście 12V -12V 1,25A, 1,25A 14V - 160V Wejście
Kategoria
Moc (W)
30 W
Prod.
Napięcie - izolacji
3 kV
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Sprawność
90%
Liczba wyjść
2
Napięcie - wejściowe (min.)
14V
Obudowa / skrzynia
Moduł 7-DIP
Napięcie - wejściowe (maks.)
160V
Rozmiar / wymiar
2,00" x 1,00" x 0,40" (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm) (dł. x szer. x wys.)
CB, cURus
Napięcie - wyjściowe 2
-12V
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy (maks.)
1,25A, 1,25A