TEN 30-7211UIR jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Recom Power
W magazynie: 2
Arkusz danych
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 5,1V 6A 14V - 160V Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TEN 30-7211UIR
Numer produktu DigiKey
1951-TEN30-7211UIR-ND
Producent
Numer produktu producenta
TEN 30-7211UIR
Opis
12:1 INPUT 30W DC/DC CONVERTER
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Moc (W)
30 W
Prod.
Napięcie - izolacji
3 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel), kolejnictwo
Opakowanie
Rurka
Funkcje
Wyjście nastawne, zdalne włączanie/wyłączanie
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
0.89
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (min.)
14V
Obudowa / skrzynia
Moduł 7-DIP, 6 odpr.
Napięcie - wejściowe (maks.)
160V
Rozmiar / wymiar
2,00" x 1,00" x 0,40" (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Agencja zatwierdzająca
CB, cURus
Prąd - wyjściowy (maks.)
6A