TEN 30-3615UIR nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Recom Power
W magazynie: 0
Arkusz danych
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 24V 1,25A 9V - 75V Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TEN 30-3615UIR
Numer produktu DigiKey
1951-TEN30-3615UIR-ND
Producent
Numer produktu producenta
TEN 30-3615UIR
Opis
12:1 INPUT 30W DC/DC CONVERTER
Szczegółowy opis
Kategoria
Moc (W)
30 W
Prod.
Napięcie - izolacji
3 kV
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Sprawność
90%
Napięcie - wejściowe (min.)
9V
Napięcie - wejściowe (maks.)
75V
Rozmiar / wymiar
2,00" x 1,00" x 0,40" (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Prąd - wyjściowy (maks.)
1,25A