TEN 20-11021WIRH
Numer produktu DigiKey
1951-TEN20-11021WIRH-ND
Producent
Numer produktu producenta
TEN 20-11021WIRH
Opis
20 WATT DC/DC, 4000 VAC ISOLATIO
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 2 Wyjście 5V -5V 2A, 2A 36V - 160V Wejście
Modele EDA/CAD
TEN 20-11021WIRH Modele
Kategoria
Moc (W)
20 W
Prod.
Napięcie - izolacji
3 kV
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Sprawność
86%
Liczba wyjść
2
Napięcie - wejściowe (min.)
36V
Napięcie - wejściowe (maks.)
160V
Rozmiar / wymiar
1,60" x 1,00" x 0,40" (40,6mm x 25,4mm x 10,2mm) (dł. x szer. x wys.)
CB, cURus
Napięcie - wyjściowe 2
-5V
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy (maks.)
2A, 2A