TEN 20-11011WIRH
Numer produktu DigiKey
1951-TEN20-11011WIRH-ND
Producent
Numer produktu producenta
TEN 20-11011WIRH
Opis
20 WATT DC/DC, 4000 VAC ISOLATIO
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 5,1V 4A 36V - 160V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TEN 20-11011WIRH Modele
Kategoria
Moc (W)
20 W
Prod.
Napięcie - izolacji
3 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel), kolejnictwo
Opakowanie
Rurka
Funkcje
Wyjście nastawne, zdalne włączanie/wyłączanie
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
91%
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (min.)
36V
Obudowa / skrzynia
Moduł 6-DIP
Napięcie - wejściowe (maks.)
160V
Rozmiar / wymiar
1,60" x 1,00" x 0,40" (40,6mm x 25,4mm x 10,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Agencja zatwierdzająca
CB, cURus
Prąd - wyjściowy (maks.)
4A