TEN 10-11021WIRH
Numer produktu DigiKey
1951-TEN10-11021WIRH-ND
Producent
Numer produktu producenta
TEN 10-11021WIRH
Opis
10 WATT DC/DC, 4000 VAC ISOLATIO
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 2 Wyjście 5V -5V 1A, 1A 36V - 160V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TEN 10-11021WIRH Modele
Kategoria
Moc (W)
10 W
Prod.
Napięcie - izolacji
3 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel), kolejnictwo
Opakowanie
Rurka
Funkcje
Wyjście nastawne, zdalne włączanie/wyłączanie
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
84%
Liczba wyjść
2
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (min.)
36V
Obudowa / skrzynia
Moduł 24-DIP, 9 odpr.
Napięcie - wejściowe (maks.)
160V
Rozmiar / wymiar
1,25" x 0,80" x 0,42" (31,8mm x 20,3mm x 10,7mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Agencja zatwierdzająca
CB, cURus
Napięcie - wyjściowe 2
-5V
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy (maks.)
1A, 1A