TEL 15-2422N-HS
Numer produktu DigiKey
1951-TEL15-2422N-HS-ND
Producent
Numer produktu producenta
TEL 15-2422N-HS
Opis
ULTRA COMPACT 15 WATT CONVERTER
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 2 Wyjście 12V -12V 625mA, 625mA 18V - 36V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TEL 15-2422N-HS Modele
Kategoria
Moc (W)
15 W
Prod.
Napięcie - izolacji
1.8 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Rurka
Funkcje
Płyta bazowa
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 70°C
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
0.87
Liczba wyjść
2
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (min.)
18V
Obudowa / skrzynia
Moduł 16-DIP, 5 odpr.
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Rozmiar / wymiar
0,96" x 0,56" x 0,96" (24,4mm x 14,3mm x 24,4mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Agencja zatwierdzająca
CB, cURus
Napięcie - wyjściowe 2
-12V
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy (maks.)
625mA, 625mA