TEL 15-2412N-HS
Numer produktu DigiKey
1951-TEL15-2412N-HS-ND
Producent
Numer produktu producenta
TEL 15-2412N-HS
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 12V 1,25A 18V - 36V Wejście
Modele EDA/CAD
TEL 15-2412N-HS Modele
Kategoria
Moc (W)
15 W
Prod.
Napięcie - izolacji
1.8 kV
Temperatura robocza
-40°C - 70°C
Sprawność
0.87
Napięcie - wejściowe (min.)
18V
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Rozmiar / wymiar
0,96" x 0,56" x 0,96" (24,4mm x 14,3mm x 24,4mm) (dł. x szer. x wys.)
Prąd - wyjściowy (maks.)
1,25A