TEL 15-2411WIN-HS
Numer produktu DigiKey
1951-TEL15-2411WIN-HS-ND
Producent
Numer produktu producenta
TEL 15-2411WIN-HS
Opis
ULTRA COMPACT 15 WATT CONVERTER
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 5,1V 2,94A 9V - 36V Wejście
Modele EDA/CAD
TEL 15-2411WIN-HS Modele
Kategoria
Moc (W)
15 W
Prod.
Napięcie - izolacji
1.8 kV
Funkcje
Płyta bazowa
Temperatura robocza
-40°C - 70°C
Sprawność
86%
Napięcie - wejściowe (min.)
9V
Obudowa / skrzynia
Moduł 16-DIP, 5 odpr.
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Rozmiar / wymiar
0,96" x 0,56" x 0,96" (24,4mm x 14,3mm x 24,4mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Agencja zatwierdzająca
CB, cURus
Prąd - wyjściowy (maks.)
2,94A