TPWR8503NL,L1Q
Numer produktu DigiKey
TPWR8503NLL1QTR-ND - Taśma i szpula (TR)
TPWR8503NLL1QCT-ND - Taśma cięta (CT)
TPWR8503NLL1QDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TPWR8503NL,L1Q
Opis
MOSFET N-CH 30V 150A 8DSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 30 V 150A (Tc) 800mW (Ta), 142W (Tc) Montaż powierzchniowy 8-DSOP Advance
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TPWR8503NL,L1Q Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
2,3V przy 1mA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
74 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
6900 pF @ 15 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
800mW (Ta), 142W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
150°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
30 V
Obudowa dostawcy urządzenia
8-DSOP Advance
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
4,5V, 10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
0,85mOhm przy 50A, 10V