TPN4R712MD,L1Q
Numer produktu DigiKey
TPN4R712MDL1QTR-ND - Taśma i szpula (TR)
TPN4R712MDL1QCT-ND - Taśma cięta (CT)
TPN4R712MDL1QDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TPN4R712MD,L1Q
Opis
MOSFET P-CH 20V 36A 8TSON
Szczegółowy opis
Kanał P 20 V 36A (Tc) 42W (Tc) Montaż powierzchniowy 8-TSON Advance (3,1x3,1)
Modele EDA/CAD
TPN4R712MD,L1Q Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
1,2V przy 1mA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
65 nC @ 5 V
Seria
Vgs (maks.)
±12V
4300 pF @ 10 V
Straty mocy (maks.)
42W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
20 V
Obudowa dostawcy urządzenia
8-TSON Advance (3,1x3,1)
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
2,5V, 4,5V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
4,7mOhm przy 18A, 4,5V