TPN2R304PL,L1Q
Numer produktu DigiKey
TPN2R304PLL1QTR-ND - Taśma i szpula (TR)
TPN2R304PLL1QCT-ND - Taśma cięta (CT)
TPN2R304PLL1QDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TPN2R304PL,L1Q
Opis
MOSFET N-CH 40V 80A 8TSON
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 40 V 80A (Tc) 630mW (Ta), 104W (Tc) Montaż powierzchniowy 8-TSON Advance (3,1x3,1)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TPN2R304PL,L1Q Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
2,4V przy 300µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
41 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
3600 pF @ 20 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
630mW (Ta), 104W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
175°C
Technologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
40 V
Obudowa dostawcy urządzenia
8-TSON Advance (3,1x3,1)
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
4,5V, 10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
2,3mOhm przy 40A, 10V