TPN11003NL,LQ
Numer produktu DigiKey
TPN11003NLLQTR-ND - Taśma i szpula (TR)
TPN11003NLLQCT-ND - Taśma cięta (CT)
TPN11003NLLQDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TPN11003NL,LQ
Opis
MOSFET N CH 30V 11A 8TSON-ADV
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 30 V 11A (Tc) 700mW (Ta), 19W (Tc) Montaż powierzchniowy 8-TSON Advance (3,1x3,1)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TPN11003NL,LQ Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
2,3V przy 100µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
7.5 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
660 pF @ 15 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
700mW (Ta), 19W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
150°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
30 V
Obudowa dostawcy urządzenia
8-TSON Advance (3,1x3,1)
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
4,5V, 10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
11mOhm przy 5,5A, 10V