TPHR6503PL1,LQ
Numer produktu DigiKey
264-TPHR6503PL1LQTR-ND - Taśma i szpula (TR)
264-TPHR6503PL1LQCT-ND - Taśma cięta (CT)
264-TPHR6503PL1LQDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TPHR6503PL1,LQ
Opis
UMOS9 SOP-ADV(N) PD=210W F=1MHZ
Szczegółowy opis
Kanał N 30 V 150A (Tc) 960mW (Ta), 210W (Tc) Montaż powierzchniowy 8-SOP Advance (5x5,75)
Modele EDA/CAD
TPHR6503PL1,LQ Modele
Kategoria
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
0,65mOhm przy 50A, 10V
Prod.
Vgs(th) (maks.) przy Id
2,1V przy 1mA
Seria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
110 nC @ 10 V
Vgs (maks.)
±20V
10000 pF @ 15 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
960mW (Ta), 210W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
175°C
Napięcie dren-źródło (Vdss)
30 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SOP Advance (5x5,75)
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
4,5V, 10V