TPH8R903NL,LQ
Numer produktu DigiKey
TPH8R903NLLQTR-ND - Taśma i szpula (TR)
TPH8R903NLLQCT-ND - Taśma cięta (CT)
TPH8R903NLLQDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TPH8R903NL,LQ
Opis
MOSFET N CH 30V 20A 8SOP
Szczegółowy opis
Kanał N 30 V 20A (Tc) 1,6W (Ta), 24W (Tc) Montaż powierzchniowy 8-SOP Advance (5x5)
Modele EDA/CAD
TPH8R903NL,LQ Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
2,3V przy 1mA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
9.8 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
820 pF @ 15 V
Straty mocy (maks.)
1,6W (Ta), 24W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
30 V
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SOP Advance (5x5)
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
8,9mOhm przy 10A, 10V