TPH8R903NL,LQ | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | TPH8R903NL,LQ |
Opis | MOSFET N CH 30V 20A 8SOP |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 16 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Kanał N 30 V 20A (Tc) 1,6W (Ta), 24W (Tc) Montaż powierzchniowy 8-SOP Advance (5x5) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | TPH8R903NL,LQ Modele |
Kategoria | Vgs(th) (maks.) przy Id 2,3V przy 1mA |
Prod. | Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs 9.8 nC @ 10 V |
Seria | Vgs (maks.) ±20V |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds 820 pF @ 15 V |
Status części Aktywny | Straty mocy (maks.) 1,6W (Ta), 24W (Tc) |
Typ FET | Temperatura robocza 150°C (TJ) |
Technologia | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Napięcie dren-źródło (Vdss) 30 V | Obudowa dostawcy urządzenia 8-SOP Advance (5x5) |
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C | Obudowa / skrzynia |
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.) 10V | Bazowy numer produktu |
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs 8,9mOhm przy 10A, 10V |