TPH8R80ANH,L1Q
Numer produktu DigiKey
TPH8R80ANHL1QTR-ND - Taśma i szpula (TR)
TPH8R80ANHL1QCT-ND - Taśma cięta (CT)
TPH8R80ANHL1QDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TPH8R80ANH,L1Q
Opis
MOSFET N CH 100V 32A 8-SOP
Szczegółowy opis
Kanał N 100 V 32A (Tc) 1,6W (Ta), 61W (Tc) Montaż powierzchniowy 8-SOP Advance (5x5)
Modele EDA/CAD
TPH8R80ANH,L1Q Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 500µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
33 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
2800 pF @ 50 V
Straty mocy (maks.)
1,6W (Ta), 61W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SOP Advance (5x5)
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
8,8mOhm przy 16A, 10V