TPH4R606NH,L1Q
Numer produktu DigiKey
TPH4R606NHL1QTR-ND - Taśma i szpula (TR)
TPH4R606NHL1QCT-ND - Taśma cięta (CT)
TPH4R606NHL1QDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TPH4R606NH,L1Q
Opis
MOSFET N-CH 60V 32A 8SOP
Szczegółowy opis
Kanał N 60 V 32A (Ta) 1,6W (Ta), 63W (Tc) Montaż powierzchniowy 8-SOP Advance (5x5)
Modele EDA/CAD
TPH4R606NH,L1Q Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 500µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
49 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
3965 pF @ 30 V
Straty mocy (maks.)
1,6W (Ta), 63W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
60 V
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SOP Advance (5x5)
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
6,5V, 10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
4,6mOhm przy 16A, 10V